- In stock.
Diffuser - humidifier Philips HU1510/04, 3 l
Diffuser - humidifier Philips HU1510/04, 3 l
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | HU1510/04 |
| Width | 17.6 cm, 213 mm. |
| Depth | 17.8 cm |
| Height | 30.8 cm, 356 mm. |
| Weight | 1.153 kg, 2 kg. |
| Color | White color |
| Water tank capacity | 3 liters |
| Material | Plastic |
| Power | 19.6W |
| Operating principle | Evaporative |
| Recommended room area | 41 m² |
| Noise level | 19 - 34dB |
| Number of speeds | 3 |
| Filter | - |
| Operation with a full tank | 32 hours |
| Remote control function available | Yes |
| Management | Touch screen, Smartphone |
| Ionization function | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Aromatherapy function | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 215 mm. |
| Country of manufacture | CN |