Kompaktiškas 4 prievadų USB 2.0 Mini Hub leidžia prijungti keturis papildomus USB įrenginius su 480Mbps pralaidumu. Jame yra USB Mini-B įvestis ir keturios USB Type A išvestys, suderinamas su kompiuteriais, turinčiais USB Type A jungtis.
Kompaktiškas 4 prievadų USB 2.0 Mini Hub leidžia prijungti keturis papildomus USB įrenginius su 480Mbps pralaidumu. Jame yra USB Mini-B įvestis ir keturios USB Type A išvestys, suderinamas su kompiuteriais, turinčiais USB Type A jungtis.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Kompaktiškas 4 portų USB 2.0 Mini Hub leidžia prijungti keturis papildomus USB įrenginius su 480Mbps pralaidumu. Jame yra USB Mini-B įvestis ir keturios USB Type A išvestys, jis suderinamas su USB Type A įrengtais kompiuteriais.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | USB Hub |
| Modelis | 4 Port USB 2.0 Mini Hub |
Specifikacijos | |
| USB standartas | USB 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 480Mbps |
| Chipsetas | MW7250E |
| Įvesties jungtis | 1 x USB Mini-B (Female) |
| Išvesties jungtys | 4 x USB Type A (Female) |
| Galia | Maitinamas per magistralę |
Fizinės savybės | |
| Matmenys (PxAxG) | 40 x 40 x 9 mm (1.57 x 1.57 x 0.35 in) |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Grynasis svoris | 0.02 kg (0.04 lb) |
| Darbo temperatūra | -5°C iki 50°C (23°F iki 122°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 60°C (-4°F iki 140°F) |
| Drėgmė | 0 - 85% RH |
| Spalva | Juoda |
Atitiktis | |
| Produkto atitiktis | CE, FCC, RoHS & REACH |