- New
LANBERG PCI Express X1 tinklo plokštė suteikia 2,5 Gbit/s pralaidumą ir pasižymi kompaktišku dizainu su RJ-45 išvesties sąsaja. Ji palaiko įvairias Windows operacines sistemas ir yra tinkama vidiniam montavimui stacionariuose kompiuteriuose.
LANBERG PCI Express X1 tinklo plokštė suteikia 2,5 Gbit/s pralaidumą ir pasižymi kompaktišku dizainu su RJ-45 išvesties sąsaja. Ji palaiko įvairias Windows operacines sistemas ir yra tinkama vidiniam montavimui stacionariuose kompiuteriuose.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LANBERG PCI Express X1 tinklo plokštė suteikia 2.5 Gbit/s pralaidumą ir turi mažo profilio dizainą su RJ-45 išvesties sąsaja. Ji palaiko įvairias Windows operacines sistemas ir yra tinkama vidiniam montavimui staliniuose kompiuteriuose.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Plokštė |
| Prekės Ženklas | LANBERG |
| Modelis | PCI Express X1 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 55 mm (P) × 21 mm (A) × 72 mm (G) |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Metalizuota, Žalia |
Techniniai Duomenys | |
| Pralaidumas | 2.5 Gbit/s |
| Host Sąsaja | PCIe |
| Išvesties Sąsaja | RJ-45 |
Sistemos Reikalavimai | |
| Palaikomos Windows OS | Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Palaikomos Serverio OS | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
Veikimo Sąlygos | |
| Veikimo Temperatūra | 0 - 50 °C |
| Sandėliavimo Temperatūra | 0 - 80 °C |
| Veikimo Santykinė Drėgmė | 10 - 90% |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Nekoreguokite mašinos dizaino. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Venkite kontakto su skysčiais. | |