Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Bulb power | 40 W |
| Number of bulbs | 2 bulb(s) |
| Product colour | Stainless steel |
| Bulb type | Halogen |
| Type | Built-in |
| Number of motors | 1 |
| Control type | Rotary |
| Energy efficiency class (old) | D |
| Motor power | 200 W |
| Width | 730 mm |
| Height | 172 mm |
| Depth | 310 mm |
| Type of extraction | Recirculating |
| Number of speeds | 3 |
| Maximum extraction power | 329 m³/h |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. |
| Grease filter type | Metal |