

Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Bulb type | LED |
| Motor included | Yes |
| Type | Built-under |
| Product colour | White |
| Energy efficiency class (old) | D |
| Height | 175 mm |
| Depth | 310 mm |
| Width | 550 mm |
| Type of extraction | Ducted |
| Noise level (medium speed) | 56 dB |
| Maximum extraction power | 388 m³/h |
| Noise level | 69 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Noise level (low speed) | 51 dB |
| Intensive speed | No |
| Noise level (high speed) | 69 dB |
| Warnings | Do not install without reading the instructions. |
| Grease filter type | Metal |