- In stock
MAAN ELBA MINI WPB 431 SATIN HOOD
MAAN ELBA MINI WPB 431 SATIN HOOD



MAAN ELBA MINI WPB 431 SATIN HOOD
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
5 - 10
business days
| Type | Wall-mounted hood |
| Bulb type | 2 x LED 3W |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Satin |
| Motor included | Yes |
| Control position | Front |
| Control type | Electronic with display, remote control |
| Height | 400 mm |
| Product diameter | 310 mm |
| Noise level (high speed) | 61 dB |
| Performance | 120 - 300 m³/ h |
| Energy efficiency class | C |