- In stock.
Hood ELICA SHIRE BL/A/60
Hood ELICA SHIRE BL/A/60
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Elica |
| Montavimo tipas | Wall-mounted |
| Gartraukio tipas | Vertical |
| Gartraukio pajungimo tipas | Duct out |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Kaminas | Taip |
| Filtro tipas | No |
| Atbulinis vožtuvas | Taip |
| Perimetrinis ištraukimas | Ne |
| Apdaila | Glass |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Touch control |
| Apšvietimas | LED |
| Galimybė prijungti šviesos reguliatorių | Ne |
| Baltos šviesos atspalvio reguliavimas | Ne |
| Ortakio skersmuo, mm | 150 |
| Belaidė integracija su kaitlente | Ne |
| Savarankiško veikimo sensorius | Ne |
| Keičiama ortakio išvedimo kryptis | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 275 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 495 |
| Galingumas padidintos galios rėžimu, (m3/h, pagal IEC 61591) | 650 |
| Metinės energijos sąnaudos | 47 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Skysčių dinaminio efektyvumo klasė | A |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Riebalinio filtro efektyvumo klasė | D |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 52 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 65 |
| Padidinto galios rėžimo triukšmo lygis, dB | 71 |
| Minimalus aukštis | 690 mm |
| Maksimalus aukštis | 1045 mm |
| Plotis | 59.8 cm |
| Gylis | 16.5 cm |