- In stock.
Hood ELICA JUNO S IX/F/50
Hood ELICA JUNO S IX/F/50
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Elica |
| Montavimo tipas | Island |
| Gartraukio tipas | Suspended |
| Gartraukio pajungimo tipas | Recirculation |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |
| Belaidė integracija su kaitlente | Ne |
| Filtro tipas | Charcoal |
| Atbulinis vožtuvas | Ne |
| Perimetrinis ištraukimas | Ne |
| Apdaila | Stainless steel |
| Spalva | Silver |
| Valdymas | Electronical |
| Apšvietimas | LED |
| Galimybė prijungti šviesos reguliatorių | Ne |
| Baltos šviesos atspalvio reguliavimas | Ne |
| Ortakio skersmuo, mm | 150 |
| Savarankiško veikimo sensorius | Ne |
| Keičiama ortakio išvedimo kryptis | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 310 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 630 |
| Metinės energijos sąnaudos | 55 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | B |
| Skysčių dinaminio efektyvumo klasė | B |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Riebalinio filtro efektyvumo klasė | C |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 51 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 67 |
| Minimalus aukštis | 680 mm |
| Maksimalus aukštis | 1270 mm |
| Plotis | 49.2 cm |
| Gylis | 49.2 cm |