Hood ELICA CIAK 2.0 GR/A/60
Hood ELICA CIAK 2.0 GR/A/60
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Elica |
| Montavimo tipas | Built in |
| Gartraukio tipas | Not retractable |
| Gartraukio pajungimo tipas | Duct out |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Belaidė integracija su kaitlente | Ne |
| Kaminas | Ne |
| Filtro tipas | No |
| Atbulinis vožtuvas | Ne |
| Perimetrinis ištraukimas | Ne |
| Apdaila | Stainless steel |
| Spalva | Silver |
| Valdymas | Mechanical slider |
| Apšvietimas | LED |
| Galimybė prijungti šviesos reguliatorių | Ne |
| Baltos šviesos atspalvio reguliavimas | Ne |
| Ortakio skersmuo, mm | 120 |
| Savarankiško veikimo sensorius | Ne |
| Keičiama ortakio išvedimo kryptis | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 130 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 225 |
| Metinės energijos sąnaudos | 49 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Skysčių dinaminio efektyvumo klasė | E |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | B |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 47 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 55 |
| Maksimalus aukštis | 237 mm |
| Plotis | 56.5 cm |
| Gylis | 28 cm |
| Maksimalus gylis | 33 cm |