Hood ELECTROLUX LFP536X
Hood ELECTROLUX LFP536X
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Gartraukio tipas | Retractable |
| Gartraukio pajungimo tipas | Duct out |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Belaidė integracija su kaitlente | Ne |
| Kaminas | Ne |
| Filtro tipas | No |
| Atbulinis vožtuvas | Ne |
| Perimetrinis ištraukimas | Ne |
| Apdaila | Stainless steel |
| Spalva | Grey |
| Valdymas | Mechanical |
| Apšvietimas | LED |
| Galimybė prijungti šviesos reguliatorių | Ne |
| Baltos šviesos atspalvio reguliavimas | Ne |
| Ortakio skersmuo, mm | 150 |
| Savarankiško veikimo sensorius | Ne |
| Keičiama ortakio išvedimo kryptis | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 250 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 600 |
| Metinės energijos sąnaudos | 87 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Skysčių dinaminio efektyvumo klasė | C |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Riebalinio filtro efektyvumo klasė | D |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 49 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 68 |
| Minimalus aukštis | 367.5 mm |
| Plotis | 59.98 cm |
| Gylis | 29.8 cm |