Hood ELECTROLUX LFG815K
Hood ELECTROLUX LFG815K
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
7 - 9
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Gartraukio tipas | Not retractable |
| Gartraukio pajungimo tipas | Duct out |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Belaidė integracija su kaitlente | Taip |
| Kaminas | Ne |
| Filtro tipas | No |
| Atbulinis vožtuvas | Taip |
| Perimetrinis ištraukimas | Taip |
| Apdaila | Painted steel |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Electronical |
| Apšvietimas | LED |
| Galimybė prijungti šviesos reguliatorių | Ne |
| Baltos šviesos atspalvio reguliavimas | Ne |
| Ortakio skersmuo, mm | 150 |
| Savarankiško veikimo sensorius | Taip |
| Keičiama ortakio išvedimo kryptis | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 240 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 430 |
| Galingumas padidintos galios rėžimu, (m3/h, pagal IEC 61591) | 650 |
| Metinės energijos sąnaudos | 53 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Skysčių dinaminio efektyvumo klasė | A |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | A |
| Riebalinio filtro efektyvumo klasė | B |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 44 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 57 |
| Padidinto galios rėžimo triukšmo lygis, dB | 66 |
| Maksimalus aukštis | 436 mm |
| Plotis | 54 cm |
| Gylis | 30 cm |