- 3 - 6 w.d.
Cooker hood Haier HADG6CBS4BWIFI
Cooker hood Haier HADG6CBS4BWIFI
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HAIER, Haier |
| Hood type | Chimney type |
| Model | HADG6CBS4BWIFI |
| Width | 60 cm, 600mm. |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1.305 cm, 1305 mm. |
| Color | Black color |
| Weight | 15.6 kg, 18.2 kg. |
| Energy efficiency class | A++ |
| Annual energy consumption | 26 kWh |
| Dynamic efficiency class | A |
| Lighting efficiency class | C |
| Grease filtration efficiency class | D |
| Noise level | 61 - 61dB |
| Housing material | Metal |
| Mounting type | Wall-mounted |
| Number of speeds | 5. Maximum traction power, m³/h- 974 |
| Number of grease filters | 2 |
| Number of engines | 1 |
| Lighting | 8W |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Lighting type | LED |
| Number of bulbs | 1 |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Duct opening diameter | 150cm |
| Management | Sensory, Smartphone |
| Length | 450 mm. |
| Country of manufacture | PL |