K&M FW1 Filter
K&M FW1 Filter



K&M FW1 Filter
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | K_M, KM |
| Length | 57 cm, 250 mm. |
| Width | 47 cm, 25 mm. |
| Height | 0.01 cm, 295 mm. |
| Material | Carbon fiber |
| Weight | 0.072 kg, 0.012 kg. |
| Color | Black color |
| Compatible manufacturers | Universal |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Universal |
| Country of manufacture | PL |