- In stock.
FILTER FOR HOOD UNIVERSAL MCFE48U1 ELUX
FILTER FOR HOOD UNIVERSAL MCFE48U1 ELUX



FILTER FOR HOOD UNIVERSAL MCFE48U1 ELUX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ELECTROLUX, Electrolux |
| Model | MCFE48U1 |
| Length | 47 cm, 30 mm. |
| Width | 114 cm, 260 mm. |
| Height | 1cm, 300mm. |
| Weight | 0.05 kg, 0.16 kg. |
| Suitable for models | Universal |
| Compatible manufacturers | All |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | IT |