- In stock.
Chemical filter F23 KIT C.A. D125 FABER
Chemical filter F23 KIT C.A. D125 FABER


Chemical filter F23 KIT C.A. D125 FABER
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | FABER, Faber |
| Model | F23 KIT CA D125 |
| Length | 1.33 cm, 133 mm. |
| Width | 1.33 cm, 133 mm. |
| Height | 1.05 cm, 105 mm. |
| Material | Carbon fiber |
| Weight | 0.030 kg, 0.5 kg. |
| Color | Black color |
| Suitable for models | Faber: INCA SMART HC X A52, FLEXA GLASS M6 W A60, LEXA GLASS M6 BK A60, INCA SMART HC X A52 |
| Compatible manufacturers | Faber |
| Country of manufacture | IT |