Vileda Sun Lift 50 Black, White Aluminium 50 m
Vileda Sun Lift 50 Black, White Aluminium 50 m
Vileda Sun Lift 50 Black, White Aluminium 50 m
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White, Black |
| Mounting type | Floor |
| Easy to install | Yes |
| Maximum height | 180 cm |
| Minimum height | 163 cm |
| Material | Aluminium |
| Drying space | 50 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |