Topeshop NEL IV ANT/ART bathroom storage cabinet Graphite, Oak
Topeshop NEL IV ANT/ART bathroom storage cabinet Graphite, Oak



Topeshop NEL IV ANT/ART bathroom storage cabinet Graphite, Oak
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
10 - 15
business days
| Door type | Hinged door |
| Placement supported | Free standing |
| Handles colour | Silver |
| Frame finish type | Matt |
| Number of doors | 2 door(s) |
| Number of shelves | 3 shelves |
| Frame material | Particle board |
| Frame colour | Graphite, Oak |
| Depth | 300 mm |
| Width | 310 mm |
| Height | 1740 mm |