Table - bed tray Blue
Table - bed tray Blue
Table - bed tray Blue
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Blue |
| Substance | Plastic |
| Type | Shelf |
| Quantity | 1 |
| Number of compartments | 2 |
| Length | 570 mm |
| Width | 300 mm |
| Height | 205 mm |