Hob with integrated cooker hood Beko HIXI 64700 UF
Hob with integrated cooker hood Beko HIXI 64700 UF



Hob with integrated cooker hood Beko HIXI 64700 UF
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HIXI 64700 UF |
| Width | 58 cm, 940mm. |
| Depth | 51 cm |
| Height | 4.8 cm, 345 mm. |
| Color | Black color |
| Power | 2200W |
| Weight | 11.5 kg, 14.5 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Cooking zone power | 2200/3100W (Max/Boost), 2200/3100W (Max/Boost), 2200/3100W (Max/Boost), 2200/3100W (Max/Boost) |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Residual heat indicator | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 810mm. |
| Country of manufacture | TR |