- In stock.
HOB HOOD NZ84T9747VK/UR SMG
HOB HOOD NZ84T9747VK/UR SMG



HOB HOOD NZ84T9747VK/UR SMG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | NZ84T9747VK/UR |
| Width | 83 cm, 600mm. |
| Depth | 51.5 cm |
| Height | 21.1 cm, 923 mm. |
| Color | Black color |
| Power | 7400W |
| Weight | 27.4 kg, 47.4 kg. |
| Hob type | Electric, Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Residual heat indicator | Yes |
| Screen | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 536 mm. |
| Country of manufacture | CN |