- In stock.
Hob-hood ELICA NIKOLATESLA BL/F/83
Hob-hood ELICA NIKOLATESLA BL/F/83
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Elica |
| Kaitlentės tipas | Induction |
| Gartraukio pajungimo tipas | Recirculation |
| Paviršiaus tipas | Vitroceramic |
| Montavimo tipas | Surface or flush mounting |
| Filtro tipas | Ceramic |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Įžiebimas | No |
| Standartizuotas plotis | 80 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Touch control |
| Praplėtimo zonos | 1xBridge |
| Rėmelis | Ne |
| Laikmatis | Taip |
| Sensorius | No |
| Integruotos maisto svarstyklės | Ne |
| Mėsos termometras | Ne |
| Laikikliai | No |
| Pauzės funkcija | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Ne |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Įtampos reguliavimas | Taip |
| Galingumas | 7400 W |
| Aukštis | 21.1 cm |
| Plotis | 83 cm |
| Gylis | 51.5 cm |
| Minimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 130 |
| Maksimalus galingumas (m3/h, pagal IEC 61591) | 415 |
| Galingumas padidintos galios rėžimu, (m3/h, pagal IEC 61591) | 640 |
| Minimalus triukšmo lygis, dB | 34 |
| Maksimalus triukšmo lygis, dB | 61 |
| Padidinto galios rėžimo triukšmo lygis, dB | 72 |