Walking frame rehabilitation trifunctional
Walking frame rehabilitation trifunctional















Walking frame rehabilitation trifunctional
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Removable wheels | Y |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Detachable legs | Yes |
| Product colour | Grey |
| Wheel diameter | 12 cm |
| Frame material | Aluminium |
| Width | 600 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Height (max) | 100 cm |
| Height (min) | 82 cm |