- In stock
Silent piston inhaler with two masks
Silent piston inhaler with two masks





Silent piston inhaler with two masks
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Material | Plastic, Polyvinyl chloride (PVC), Metal, ABS |
| Maximum fill volume | 10 ml |
| Particle size | 3 µm |
| Noise level | <65 dB |
| Product colour | White |
| Easy to use | Yes |
| AC input voltage | 220 V |
| Power source type | AC |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Weight | 1.3 kg |
| Mouthpiece | Yes |
| Adult mask | Yes |
| Children's mask | Yes |