Rehabilitation rotor with counter
Rehabilitation rotor with counter



Rehabilitation rotor with counter
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Green, Grey |
| Foldable | Yes |
| Maximum user weight | 100 kg |
| Built-in display | Yes |
| Frame material | Steel |
| Width | 360 mm |
| Depth | 500 mm |
| Weight | 2.4 kg |
| Height | 240 mm |