Omron RS4 Automatic 1 user(s)
Omron RS4 Automatic 1 user(s)




Omron RS4 Automatic 1 user(s)
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Automatic |
| Product colour | Black, White |
| Number of users | 1 user(s) |
| Display type | LED |
| Pulse rate measuring | Yes |
| Memory function | Yes |
| Weight | 418 g |
| Depth | 120 mm |
| Width | 110 mm |
| Height | 95 mm |
| Carrying case | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Country of origin | Vietnam |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Commodity code | 90189010 |