Omron NE-C301-E nebulizer
Omron NE-C301-E nebulizer






Omron NE-C301-E nebulizer
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Noise level | 63 dB |
| Built-in display | No |
| Product design | Tabletop |
| Designed for children | Yes |
| Maximum fill volume | 12 ml |
| Power source type | AC |
| Package weight | 2.12 kg |
| Width | 110 mm |
| Depth | 290 mm |
| Height | 180 mm |
| Mouthpiece | Yes |
| Children's mask | Yes |