Omron Nami Cat Mesh nebuliser
Omron Nami Cat Mesh nebuliser






Omron Nami Cat Mesh nebuliser
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Noise level | 58 dB |
| Built-in display | No |
| Product colour | Blue |
| Designed for children | Yes |
| Product design | Tabletop |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Nebulizer technology | Mesh nebuliser |
| Nebulisation capacity | 0.35 ml/min |
| Height | 157 mm |
| Package weight | 1.39 kg |
| Package height | 210 mm |
| Depth | 148 mm |
| Package width | 115 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Weight | 1.34 kg |
| Width | 235 mm |
| Mouthpiece | Yes |
| Adult mask | Yes |
| Children's mask | Yes |
| Air tube included | Yes |
| Country of origin | Italy |
| Commodity code | 90192000 |