Omron C28P
Omron C28P










Omron C28P
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Noise level | 55 dB |
| Easy to use | Yes |
| Built-in display | No |
| Product colour | White |
| Product design | Tabletop |
| Nebulisation capacity | 10 ml/min |
| Built-in handle | No |
| Particle size | 2.65 µm |
| Depth | 195 mm |
| Weight | 2.07 kg |
| Package height | 420 mm |
| Height | 143 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 2.33 kg |
| Package width | 380 mm |
| Width | 265 mm |
| Storage box | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Children's mask | No |
| Adult mask | Yes |
| Mouthpiece | Yes |
| Air tube included | Yes |
| Country of origin | Italy |
| Commodity code | 90192000 |