Aroma Diffuser Medisana AD 620
Aroma Diffuser Medisana AD 620



Aroma Diffuser Medisana AD 620
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Type | Electric aroma lamp |
| Product colour | White |
| Capacity | 300 ml |
| Power source | AC |
| Operating time | 3 h |
| Height | 145 mm |
| Width | 132 mm |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin., Keep away from sources of ignition - No smoking., Do not dispose of used appliances in the regular rubbish bin. |
| Night-light | Yes |