Wired headphones for music with a 1.25 m cable and a 3.5 mm connector. They have an intraaural design, a frequency range of 7 to 40,000 Hz and a sensitivity of 112 dB.
Wired headphones for music with a 1.25 m cable and a 3.5 mm connector. They have an intraaural design, a frequency range of 7 to 40,000 Hz and a sensitivity of 112 dB.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Wired headphones for music with a 1.25 m cable and a 3.5 mm connector. They have an intraaural design, a frequency range of 7 to 40,000 Hz and a sensitivity of 112 dB.
Features | |
|---|---|
| Product Type | Wired Headphones |
| Product Brand | KZ |
| Model | ZSN PRO X NO MIC |
Specifications | |
| Weight | 27 grams |
| Cable Length | 1.25 m |
| Color | Black |
| Impedance | 25 Ω |
| Speaker Unit | 1cm |
Technical Data | |
| Frequency Range | 7 - 40000 Hz |
| Sensitivity | 112 dB |
| Wearing Style | Ear hook |
| Connection Technology | Wired |
| 3.5 mm Connector | Yes |
Security Warning | |
| Keep out of reach of children. Do not use near heat or flame sources. | |