- New
Belaidė binauralinė ausinė, skirta biurams ir skambučių centrams, turi triukšmo slopinimo mikrofoną. Įmontuota įkraunama baterija užtikrina iki 13 valandų pokalbių laiką ir palaiko Bluetooth ryšį.
Belaidė binauralinė ausinė, skirta biurams ir skambučių centrams, turi triukšmo slopinimo mikrofoną. Įmontuota įkraunama baterija užtikrina iki 13 valandų pokalbių laiką ir palaiko Bluetooth ryšį.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Belaidė binauralinė ausinė, skirta biuro ir skambučių centro naudojimui, su triukšmo slopinimo mikrofonu. Jame yra integruota įkraunama baterija, kuri suteikia iki 13 valandų pokalbių laiko ir palaiko Bluetooth ryšį.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Bevielis ausinės |
| Prekės ženklas | Poly |
| Modelis | Savi W8220 |
Specifikacijos | |
| Svoris | 160 g |
| Dėvėjimo stilius | Galvos juosta |
| Spalva | Juoda |
| Baterijos talpa | 700 mAh |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Budėjimo laikas | 50 h |
| Pokalbių laikas | 13 h |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Mikrofono tipas | Boom |
| Mikrofono triukšmo slopinimas | Taip |
| Ausinės jautrumas | 118 dB |
| Impedansas | 32 Ω |