- In stock
Wireless on-ear headphones Corsair HS80, black
Wireless on-ear headphones Corsair HS80, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | CORSAIR, Corsair |
| Svoris | 367 g, 0.938 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Garsiakalbio skersmuo | 50 mm |
| Dažnių diapazonas | 20 - 40000Hz |
| Varža | 32000 Ω |
| Jautrumas | 116 dB |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofono dažnių diapazonas | 100 - 10000Hz |
| Mikrofono tipas | Įmontuotas |
| Jungtis | Bluetooth |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Belaidės | Taip |
| Garso reguliatorius | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
| Veikimo laikas | 20 h |
| Komplekte | 1 x imtuvas, USB laidas |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Modernus, ergonomiškas dizainas |
| Triukšmo slopinimo sistema | Aktyvi |
| Ilgis | 112 mm. |
| Plotis | 221 mm. |
| Aukštis | 242 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |