- In stock
Wired headphones Trust GTX 415 Zirox, black
Wired headphones Trust GTX 415 Zirox, black



Wired headphones Trust GTX 415 Zirox, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Weight | 244 g, 0.391 kg. |
| Color | Black color |
| Speaker diameter | 50mm |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Resistance | 90 Ω |
| Sensitivity | 90 dB |
| Sound system | Stereo |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone type | Non-removable |
| Connection | 3.5mm |
| Cable length | 1.2 m |
| Wireless | No |
| Volume control | Yes |
| Lighting | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Noise reduction system | None |
| Length | 105 mm. |
| Width | 215 mm. |
| Height | 170 mm. |
| Country of manufacture | CN |