- In stock
White Shark GH-2443 Sparrow White
White Shark GH-2443 Sparrow White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | White Shark |
| Weight | 0.2 kg. |
| Depth | 0.2 m. |
| Width | 0.082 m. |
| Height | 0.19 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Datoram |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Uzliekamās |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | no 101 dB, 103 |
| Vada garums | 1,40 - 3 |
| Vada garums (m) | 2 m |
| Krāsa | Balta |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Nav |