Sony MDR-EX15LPLI
Sony MDR-EX15LPLI
Sony MDR-EX15LPLI
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Sony |
| Weight | 0.033 kg. |
| Depth | 0.27 m. |
| Width | 0.05 m. |
| Height | 0.03 m. |
| NAU05 Guarantee for individuals | 2 years |
| NAU02 Headphone type | Standard |
| NAU01 Construction type | Insertable |
| Fastener type | In-ear mount |
| Prefabricated structure | None |
| Frequency range | 8 - 22000 Hz |
| Resistance | 16 |
| Sensitivity | up to 100 dB, 100 |
| Connection | 3.5mm |
| Cord length | Up to 1.39 |
| Cable length (m) | 1.2 |
| Color | Blue |
| Other features | Neodymium magnets 9mm |
| NAU04 Built-in microphone | None |
| Volume control | None |
| Connection type | Wired |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Noise cancellation | None |
| GeneralModel | Sony MDR-EX15LP |