- In stock
RAZER BLACKSHARK V3 WHITE HEADPHONES
RAZER BLACKSHARK V3 WHITE HEADPHONES
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | RAZER, Razer |
| Modelis | BlackShark V3 |
| Svoris | 270 g, 0.56 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Garsiakalbio skersmuo | 50 mm |
| Dažnių diapazonas | 12 - 28000Hz |
| Varža | 32 Ω |
| Jautrumas | 106 dB |
| Garso sistema | 7.1 |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofono dažnių diapazonas | 60 - 16000Hz |
| Mikrofono tipas | Nuimamas |
| Jungtis | Bluetooth |
| Belaidės | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
| Veikimo laikas | 70 h |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Triukšmo slopinimo sistema | Nėra |
| Ilgis | 521 mm. |
| Plotis | 212 mm. |
| Aukštis | 532 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |