- In stock
Philips Headphones TAE1156BK/03 Black
Philips Headphones TAE1156BK/03 Black
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Brand | Philips |
| Weight | 0.05 kg. |
| Depth | 0.152 m. |
| Width | 0.052 m. |
| Height | 0.028 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Standarta |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Ieliekamās |
| Stiprinājuma tips | Stiprinājums ausīs |
| Saliekamā konstrukcija | Nav |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | no 101 dB, 104 |
| Savienojums | 3,5 mm |
| Vada garums | Līdz 1,39 |
| Vada garums (m) | 1,2 |
| Krāsa | Melna |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Nav |