- In stock
Onikuma X26 Pink
Onikuma X26 Pink
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Onikuma |
| Weight | 0.45 kg. |
| Depth | 0.196 m. |
| Width | 0.106 m. |
| Height | 0.222 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Datoram |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Pilnībā aizsedzošās ausis |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | no 101 dB, 117 |
| Savienojums | 3,5 mm + USB |
| Vada garums | 1,40 - 3 |
| Vada garums (m) | 2,2 |
| Krāsa | Rozā |
| Citas funkcijas | RGB apgaismojums |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Ir (pasīvā) |
| ОбщаяМодель | Onikuma X26 |