- In stock
Natec Bear 2 Black
Natec Bear 2 Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Natec |
| Weight | 0.3 kg. |
| Depth | 0.22 m. |
| Width | 0.084 m. |
| Height | 0.238 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Datoram |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Pilnībā aizsedzošās ausis |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Saliekamā konstrukcija | Nav |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | no 101 dB, 102 |
| Savienojums | 2 x 3,5 mm |
| Vada garums | 1,40 - 3 |
| Vada garums (m) | 1,8 |
| Krāsa | Melna |
| Citas funkcijas | Nav |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |