- In stock 6 - 11
KZ ZSN PRO X NO MIC - wired earphones
KZ ZSN PRO X NO MIC - wired earphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Weight | 27 g |
| Recommended usage | Music |
| Wearing style | Ear-hook |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.25 m |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Built-in microphone | No |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Headphone frequency | 7 - 40000 Hz |
| Driver unit | 1 cm |
| Impedance | 25 Ω |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Ear coupling | Intraaural |