KZ ZS10 PRO X - wired earphones
KZ ZS10 PRO X - wired earphones


KZ ZS10 PRO X - wired earphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Transparent, Black |
| Wearing style | In-ear |
| Recommended usage | Music |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Impedance | 29 Ω |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Driver diameter | 10 mm |