- In stock
KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - in-ear headphones
KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - in-ear headphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Wearing style | In-ear |
| Recommended usage | Music |
| Product colour | Transparent, Black |
| Detachable cable | Yes |
| Package contents | Silicone Eartips (S, M, L), Headphones, User manual, Headphone cable x 1 |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
| Headphone sensitivity | 108 dB +/- 3 dB |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Impedance | 28 Ω |
| Ear coupling | Intraaural |
| Driver diameter | 10 mm |