KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - in-ear headphones, green
KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - in-ear headphones, green
KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - in-ear headphones, green
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Detachable cable | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Recommended usage | Music |
| Product colour | Green |
| Package contents | Headphones |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Warnings | Keep away from children., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame. |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 114 dB |
| Impedance | 18 Ω |
| Ear coupling | Intraaural |