JBL Quantum 200 Black
JBL Quantum 200 Black
JBL Quantum 200 Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Wired/Wireless | Wired |
| Type | Full-size headphones |
| Cord length | 1.2 m |
| Category | For computer games |
| Microphone | Built-in |
| Control panel | There is |
| Connection | 3.5mm |
| Resistance | 32 Ohms |
| Sensitivity | 100 dB |
| Frequency range | 20-20000Hz |
| Noise insulation | Passive |
| Warranty | 2 years |