JABRA EVOLVE2 65 Flex, Link380a MS Stereo
JABRA EVOLVE2 65 Flex, Link380a MS Stereo




JABRA EVOLVE2 65 Flex, Link380a MS Stereo
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 45 mm |
| Pack Width (mm) | 225 mm |
| Pack Height (mm) | 112 mm |
| Weight | 0.47 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.187 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5706991029093 |