- New
HyperX Cloud Stinger PS5/PS4/PC Black/Blue
HyperX Cloud Stinger PS5/PS4/PC Black/Blue
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | HyperX |
| Weight | 0.375 kg. |
| Depth | 0.272 m. |
| Width | 0.244 m. |
| Height | 0.074 m. |
| NAU05 Guarantee for individuals | 2 years |
| NAU02 Headphone type | For computer |
| NAU01 Construction type | Fully covering ears |
| Fastener type | Around the head |
| Prefabricated structure | None |
| Frequency range | 18 - 23000 Hz |
| Resistance | 30 |
| Sensitivity | from 101 dB, 102 |
| Connection | 2 x 3.5mm |
| Cord length | 1.40 - 3 |
| Cable length (m) | 1.7 |
| Color | Black |
| Other features | Neodymium magnets |
| NAU04 Built-in microphone | There is |
| Volume control | None |
| Connection type | Wired |
| Series | HyperX Cloud |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Noise cancellation | None |