HyperX Cloud Stinger 2 Black
HyperX Cloud Stinger 2 Black




HyperX Cloud Stinger 2 Black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 5
business days
| Brand | HyperX |
| Weight | 0.35 kg. |
| Depth | 0.15 m. |
| Width | 0.08 m. |
| Height | 0.14 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Datoram |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Pilnībā aizsedzošās ausis |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Saliekamā konstrukcija | Ir |
| Frekvenču diapazons | 10 - 28000 Hz |
| Pretestība | Nav informācijas |
| Jutība | līdz 100 dB, -40,5 |
| Savienojums | 3,5 mm |
| Vada garums (m) | Nav informācijas |
| Krāsa | Melna |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Ir |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Trokšņu slāpēšana | Nav |
| ОбщаяМодель | HyperX Cloud Stinger 2 |