HP Stereo USB Headset G2 Wired Head-band Office/Call center Black
HP Stereo USB Headset G2 Wired Head-band Office/Call center Black






HP Stereo USB Headset G2 Wired Head-band Office/Call center Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Weight | 90 g |
| Height | 54 mm |
| Width | 170 mm |
| Depth | 144 mm |
| Product colour | Black |
| Headset type | Binaural |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Product type | Headset |
| Wearing style | Head-band |
| Connectivity technology | Wired |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Microphone type | Boom |
| Warnings | Do not disassemble or modify the product yourself., The product contains batteries which must be disposed of correctly., Read the user manual before use. |