Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Wired/Wireless | Wireless |
| Type | On the ears |
| Category | For computer games |
| Color | Black |
| Cord length | 1.2 m |
| Microphone | Removable |
| Management | There is |
| Connection | USB-C / USB-A / 3.5mm |
| Resistance | Unknown |
| Sensitivity | 101 dB |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Noise insulation | None |
| Warranty | 2 years |