- In stock
Havit H2230U gaming headphones (black)
Havit H2230U gaming headphones (black)
Havit H2230U gaming headphones (black)
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product type | Headset |
| Sensitivity | 116 dB |
| Frequency | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 Ω |
| Recommended usage | Gaming |
| Wearing style | Ear-hook |
| Product colour | Black |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| 3.5 mm jack input | 1 |
| Hose length | 1.8 m |
| Microphone type | Boom/In-line |
| Microphone sensitivity | -38 dB |